Slaný Kvíček

Chráněné bydlení Kvíček 234

Chráněné bydlení v obci Kvíček je poskytováno od 1. 6. 2012 v pronajatém domě. Nachází se ve středočeském kraji v těsné blízkosti města Slaný. K domu patří též oplocený pozemek se zatravněnou plochou.

Chráněné bydlení Kvíček 234   Chráněné bydlení Kvíček 234

V rodinném domě je v přízemí vstupní hala a příslušenství, schodiště, po kterém se vstupuje do prvního patra a obývací pokoj navazující na jídelnu a kuchyň.

Chráněné bydlení Kvíček 234   Chráněné bydlení Kvíček 234   Chráněné bydlení Kvíček 234

V prvním patře jsou k dispozici tři pokoje (ložnice) – jeden jednolůžkový, jeden dvoulůžkový a jeden třílůžkový a také koupelna s vanou. V domě žije ve společné komunitě šest dospělých osob, uživatelé si za pomoci asistentů vaří, perou a uklízí. Jeden z uživatelů je zaměstnán zařízením Bellevue, pracuje jako pomocník údržby.

Chráněné bydlení Kvíček 234   Chráněné bydlení Kvíček 234   Chráněné bydlení Kvíček 234

Uživatelé našeho chráněného bydlení jsou lidé se středně - těžkým zdravotním postižením, jejichž schopnost samostatně bydlet je ztížena do té míry, že potřebují individuální osobní podporu v určitých oblastech. Tuto podporu zajišťují tři pracovníci v sociálních službách, kteří se střídají v dvanáctihodinových službách.

e-mail: Kvic@pssbellevue.cz
telefon: 774 870 491
Site Map | © 2008 - 2021 Bellevue, poskytovatel sociálních služeb | Powered by mojoPortal | HTML 5 | CSS